Edytorial

LUI x SEPT.

Odważne, kobiece i energiczne. To cechy, które łączą #luigirls i #septgirls. Dla nich powstał wyjątkowy i limitowany projekt lui x sept.

Klasyczny model loaferów sept. został zinterpretowany przez Luizę Kubis i wzbogacony o detale charakterystyczne dla marki Lui.

LUI x SEPT.

lui x sept. join the club.

Odważne, kobiece i energiczne. To cechy, które łączą #luigirls i #septgirls. Dla nich powstał wyjątkowy i limitowany projekt lui x sept.

Klasyczny model loaferów sept. został zinterpretowany przez Luizę Kubis i wzbogacony o detale charakterystyczne dla marki Lui.

  

 „Projektując buty do naszej wspólnej kolekcji chciałam połączyć najbardziej charakterystyczne cechy obu marek. W przypadku sept. to klasyczny kształt oraz precyzyjne wyprofilowanie buta, a w przypadku Lui odważne kolory i unikatowe detale wpisujące się w aktualne trendy. Ozdoby z cyrkonii w modelach the classic loafer sapphire i the classic loafer emerald nawiązują do najnowszej kolekcji broszek, a wykończenie modelu the classic loafer fuchsia to inspiracja zaczerpnięta z naszych kołnierzyków Daisy” - mówi Luiza Kubis, właścicielka Lui Store.

lui x sept. flower petals.

Model the classic loafer fuchsia uwodzi intensywnym kolorem i czaruje kształtem przypominającym płatki kwiatów. To najbardziej kobiecy model w ofercie sept., który przyciągnie wzrok każdego. Stworzony dla kobiet, które chcą się wyróżniać za dnia i nocą.

  

lui x sept. gemstones.

Z myślą o letnich imprezach przygotowałyśmy dwie odsłony klasycznych zamszowych loaferów, których odcienie pochodzą od kamieni szlachetnych. The classic loafer sapphire i emerald zahipnotyzują głębią kolorów. Na specjalne okazje można je ozdobić błyszczącą biżuterią zaprojektowaną przez Luizę Kubis i ręcznie wykonaną z kryształków Swarovskiego w Czechach.

  

Szafir i szmaragd to obok diamentu i rubinu najbardziej cenione kamienie szlachetne. Urzekają swoim pięknem i posiadają niezwykłą moc. Podarowane zamieniają się w talizman, który przyciągnie dobrą energię. Tak samo jak loafery sept., które zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce tak, aby uszczęśliwić każdą kobietę na świecie.

o nas

Lui Store to concept, który definiuje moda, wysmakowane wnętrze i niebanalne poczucie estetyki. Powstały w 2017 roku, swoją popularność zyskał dzięki sprowadzeniu do Polski takich marek jak Attico, RIXO czy Les Coyotes de Paris. Od października 2020 roku concept powiększył się o drugą lokalizację (również przy ul. Mokotowskiej) oraz o całą selekcję polskich marek. Każdy przedmiot wyselekcjonowany jest z niebywałą precyzją i świadomością. Misją Lui Store jest dawanie kobietom odwagi do swobodnego poruszania się w świecie mody.

Sept. to marka założona przez dwie przyjaciółki: Katarzynę Maciejewską i Aleksandrę Wiśniewską. „Nasza wspólna pasja i zebrane doświadczenie umożliwiły nam stworzenie butów, o których od dawna marzyłyśmy. Pomysł narodził się w Paryżu we wrześniu 2018 roku. Stąd sept. od September. Rok później otworzyłyśmy nasz sklep internetowy www.sept.pl.”

Od października 2020 r. loafery sept. są dostępne w Lui Store przy ul. Mokotowskiej 26 w Warszawie. 

  

Premiera kolekcji lui x sept. odbędzie się 1 lipca. Loafery będą dostępne w sprzedaży stacjonarnej wyłącznie w Lui Store przy ul. Mokotowskiej 26 oraz online na www.lui-store.com i www.sept.pl.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.