Edytorial

SEPT. LIMITED '19

Marka sept. stworzyła pierwszą limitowaną kolekcję loaferów, która powstała z myślą o najbardziej wymagających kobietach. Ekskluzywna wersja klasycznego loafera została zaprojektowana na specjalne okazje.

SEPT. LIMITED '19

Marka sept. stworzyła pierwszą limitowaną kolekcję loaferów, która powstała z myślą o najbardziej wymagających kobietach. Ekskluzywna wersja klasycznego loafera została zaprojektowana na specjalne okazje.

  

Dla kobiet, które pokochały nasze klasyczne loafery przygotowałyśmy czarną, luksusową wersję, która nada blasku wieczorowym stylizacjom. Natomiast cętkowany model dedykujemy kobietom, które poszukują niepowtarzalnych i oryginalnych projektów. Obydwa modele zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższej jakości skóry z włosem. Loafery są miękkie, delikatne w dotyku i niebywale efektowne.

Limitowana kolekcja będzie dostępna od 1 grudnia wyłącznie na naszej stronie internetowej www.sept.com.pl

Markę sept. tworzą dwie przyjaciółki: Katarzyna Maciejewska i Aleksandra Wiśniewska. Poznałyśmy się pracując jako kupcy mody dla marki odzieżowej. Nasza wspólna pasja i zebrane doświadczenie umożliwiły nam stworzenie butów, o których od dawna marzyłyśmy. Pomysł narodził się w Paryżu we wrześniu 2018 roku. Stąd sept. od September. Rok później otworzyłyśmy nasz sklep internetowy www.sept.com.pl i rozpoczęłyśmy współpracę z warszawskim butikiem Cloudmine.

  

Bazę naszej kolekcji tworzy the classic loafer w czarnej licowej wersji, który będzie dostępny niezależnie od sezonu. Ofertę uzupełniamy o eleganckie i modne kolory w limitowanych ilościach. W prezencie do każdej pary dołączamy miękki worek uszyty z innowacyjnej, biodegradowalnej tkaniny. Fillsens to włókno przyjazne środowisku, powstałe z celulozy drzewnej. To ono sprawia, że worek jest wyjątkowo delikatny w dotyku. Buty dostarczamy w minimalistycznych i ekologicznych opakowaniach.

Świadoma i odpowiedzialna produkcja jest wpisana w DNA marki sept. Produkt jest wyceniony szczerze, według jego realnej wartości i pracy ludzi, którzy go tworzą. Buty są dostępne w limitowanej ilości i ich cena jest niezmienna. Nasze loafery są wykonane z najlepszej jakości komponentów, a produkcja odbywa się w Polsce w rodzinnej manufakturze z wieloletnim doświadczeniem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.