Edytorial

SEPT. AW20

Takiego sezonu jeszcze nie było. Pandemia wywołana wirusem COVID-19 zmieniła podejście do mody na całym świecie. W czasach niepewności potrzebujemy stabilizacji i bezpieczeństwa, szukamy ukojenia w naturze, gdzie odnajdujemy odosobnienie i spokój.

SEPT. AW20

Takiego sezonu jeszcze nie było. Pandemia wywołana wirusem COVID-19 zmieniła podejście do mody na całym świecie. W czasach niepewności potrzebujemy stabilizacji i bezpieczeństwa, szukamy ukojenia w naturze, gdzie odnajdujemy odosobnienie i spokój.

  

Sept. to marka dla aktywnie żyjących kobiet. W tym roku podróże po stolicach mody zamieniłyśmy na odkrywanie Polski. Wyprawa w góry, weekend na Mazurach oraz wyjazd nad morzem przykuły naszą uwagę do kolorów otaczającej nas przyrody.

Kolekcja na AW20 została zainspirowana barwami ziemi. Brąz, rudy i szary to klasyczne kolory jesieni. Widziałyśmy je w wędrując po bieszczadzkich szlakach, spacerując brzegiem Morza Bałtyckiego i pływając po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Chciałyśmy, aby towarzyszyły nam każdego dnia po powrocie do Warszawy.

  

Pomysł na sept. narodził się w Paryżu, ale to w Warszawie mieszkamy i tworzymy markę. Przygotowując kampanię na ten sezon chciałyśmy pokazać ulice i architekturę naszego miasta. Bohaterkami sesji są nie tylko dwie przyjaciółki, ale też Warszawa. Tej jesieni zapraszamy na spacer ścieżkami sept. na naszego Instagrama.
 
  

Markę sept. tworzą dwie przyjaciółki: Katarzyna Maciejewska i Aleksandra Wiśniewska. Poznałyśmy się pracując jako kupcy mody dla marki odzieżowej. Nasza wspólna pasja i zebrane doświadczenie umożliwiły nam stworzenie butów, o których od dawna marzyłyśmy. Pomysł narodził się w Paryżu we wrześniu 2018 roku. Stąd sept. od September. Rok później otworzyłyśmy nasz sklep internetowy www.sept.com.pl i rozpoczęłyśmy współpracę z warszawskim butikiem Cloudmine.

  

Bazę naszej kolekcji tworzy the classic loafer w czarnej licowej wersji, który będzie dostępny niezależnie od sezonu. Ofertę uzupełniamy o eleganckie i modne kolory w limitowanych ilościach. W prezencie do każdej pary dołączamy miękki worek uszyty z innowacyjnej, biodegradowalnej tkaniny. Fillsens to włókno przyjazne środowisku, powstałe z celulozy drzewnej. To ono sprawia, że worek jest wyjątkowo delikatny w dotyku. Buty dostarczamy w minimalistycznych i ekologicznych opakowaniach.

Świadoma i odpowiedzialna produkcja jest wpisana w DNA marki sept. Produkt jest wyceniony szczerze, według jego realnej wartości i pracy ludzi, którzy go tworzą. Buty są dostępne w limitowanej ilości i ich cena jest niezmienna. Nasze loafery są wykonane z najlepszej jakości komponentów, a produkcja odbywa się w Polsce w rodzinnej manufakturze z wieloletnim doświadczeniem. 
 
 
Kolekcja AW20 będzie dostępna od 1 sierpnia na naszej stronie internetowej www.sept.pl
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.