ZAPISZ SIĘ DO #SEPTNEWS I OTRZYMAJ 7% ZNIŻKI NA ZAKUPY | DARMOWA DOSTAWA OD 200 PLN

Wersje językowe
THE SUMMER SNEAKER


Nasze wartości pozostają niezmienne. Cenimy ponadczasową elegancję, wygodę i doskonałą jakość. Produkcja naszych kolekcji odbywa się w Polsce. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi fabrykami. Bliski kontakt i częste spotkania są kluczowe w naszej relacji. Chcemy, aby nasze produkty były przygotowywane w sposób zrównoważony i z dbałością o najwyższą jakość wykonania. Nasza obecność w fabrykach i spotkania ze specjalistami zapewniają wysoką jakość wykonania produktów sept.

czytaj całość »
Weronika Kanigowska x sept.

To pierwsza taka współpraca sept. z artystą. Nasze drogi skrzyżowały się u tego samego szewca na Nowym Świecie w Warszawie.

Weronika Kanigowska, ilustratorka i #septgirl narysowała nasze loafery, a my zadałyśmy jej kilka pytań.

Przeczytajcie więcej...

 

czytaj całość »
SEPT. SS22


Klasyka w jeszcze lepszej wersji. Innowacyjność, nowoczesność, funkcjonalność. To cechy, które reprezentują sept.

Tej wiosny promujemy nową wersję czarnych, klasycznych loaferów. Minimalistyczny design, mega komfort, idealne dopasowanie i zwiększona trwałość. Piękno, które nie przemija.   

czytaj całość »
SEPT. UNISEX

Tej zimy chcemy Was ogrzać i ochronić. Marzyłyśmy o ogromnym szalu i klasycznej czapce najlepszej jakości. Stworzyłyśmy takie dla nas i dla Was. Cenimy ponadczasową klasykę i wygodę. Nasze akcesoria są inspirowane szafą gentlemena co sprawia, że są idealne dla kobiet i mężczyzn.

czytaj całość »
SEPT. IN PARIS. THE CASHMERE COLLECTION.

Marzyłyśmy o powrocie do Paryża. To tu narodził się pomysł na sept., a trzy lata później powstała pierwsza zagraniczna sesja. Była ona wyjątkowa nie tylko z uwagi na miejsce, ale także ze względu na nowe produkty: the cashmere travel wrap, the classic cashmere beanie i classic wool socks. Zdjęcia wykonała Nadia Krawiecka, która mieszka w Paryżu i pracuje jako fotograf mody.

czytaj całość »
SEPT. AW21

Chcemy hucznie świętować drugie urodziny sept. Z tej okazji przygotowałyśmy nowy kolor modelu the classic loafer. Przestajemy bujać w obłokach i idziemy po swoje. Tej jesieni uwodzimy, rozpalamy zmysły i rozgrzewamy ciała. Czerwony to manifest kobiecości, miłości i siły.

czytaj całość »
LUI x SEPT.

Odważne, kobiece i energiczne. To cechy, które łączą #luigirls i #septgirls. Dla nich powstał wyjątkowy i limitowany projekt lui x sept.

Klasyczny model loaferów sept. został zinterpretowany przez Luizę Kubis i wzbogacony o detale charakterystyczne dla marki Lui.

czytaj całość »
SEPT. LIMITED '21

Loafery sept. zostały stworzone dla kobiet, które wierzą, że wszystko jest możliwe. Naszym marzeniem jest stworzyć kolekcję idealną, która uszczęśliwi kobiety na całym świecie. Sept. to nie tylko marka to lifestyle. Żyjemy aktywnie, chcemy czuć się kobieco i pewnie kroczyć naprzód. Komfort to nowy luksus.

czytaj całość »
SEPT. SS21

Pierwszy raz przygotowałyśmy tylko jeden nowy kolor modelu the classic loafer. Siła koloru błękitnego przekonała nas, abyśmy skupiły się tylko na nim. To kolor bezchmurnego nieba i głębi oceanu dający nadzieję. Codziennie patrzymy w niebo i na chwilę pozwalamy oddać się marzeniom. Nasze nowe loafery zostały stworzone dla marzycielek, dla kobiet, które wierzą, że wszystko jest możliwe.

czytaj całość »
SEPT. LIMITED '20

Najnowsza sesja sept. jest dla nas wyjątkowa, ponieważ to my stanęłyśmy przed obiektywem aparatu. Do tej pory budowałyśmy tożsamość marki zza kulis, ale z pełnym zaangażowaniem i wiarą w nasz produkt. To my jesteśmy pierwszymi klientkami naszej marki, testujemy każdy nowy model i osobiście przeprowadzamy kontrolę jakości. Opowiadałyśmy już o lokalnej produkcji, zrównoważonych materiałach, ale równie ważne jest, abyście poznali osoby, które stoją za marką. Obie wyznajemy te same wartości, którymi kierujemy się w życiu prywatnym i w pracy. Transparentność i zaufanie są częścią DNA sept.

czytaj całość »
SEPT. AW20

Takiego sezonu jeszcze nie było. Pandemia wywołana wirusem COVID-19 zmieniła podejście do mody na całym świecie. W czasach niepewności potrzebujemy stabilizacji i bezpieczeństwa, szukamy ukojenia w naturze, gdzie odnajdujemy odosobnienie i spokój.

czytaj całość »
SEPT. SS20

Loafery sept. to buty, które powinna mieć w szafie każda kobieta. Dlaczego? Ponieważ są szykowne, eleganckie i wygodne. Sprawdzą się w różnych okolicznościach i dopełnią każdą stylizację.

czytaj całość »
SEPT. LIMITED '19

Marka sept. stworzyła pierwszą limitowaną kolekcję loaferów, która powstała z myślą o najbardziej wymagających kobietach. Ekskluzywna wersja klasycznego loafera została zaprojektowana na specjalne okazje.

czytaj całość »
SEPT. AW19

Pomysł na markę narodził się we wrześniu 2018 roku na śniadaniu w paryskiej kawiarni Season. Rozmowa na temat mody, podróży i marzeń zapoczątkowała koncepcję na produkt. Długo szukałyśmy butów, które pasowałyby do naszego stylu życia. Pracujemy, podróżujemy i aktywnie spędzamy wolny czas. Cenimy ponadczasową elegancję, wygodę i doskonałą jakość

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl