Edytorial

Weronika Kanigowska x sept. Weronika Kanigowska x sept.

To pierwsza taka współpraca sept. z artystą. Nasze drogi skrzyżowały się u tego samego szewca na Nowym Świecie w Warszawie.

Weronika Kanigowska, ilustratorka i #septgirl narysowała nasze loafery, a my zadałyśmy jej kilka pytań.

Czytaj treść
SEPT. SS22 SEPT. SS22

Klasyka w jeszcze lepszej wersji. Innowacyjność, nowoczesność, funkcjonalność. To cechy, które reprezentują sept.

Tej wiosny promujemy nową wersję czarnych, klasycznych loaferów. Minimalistyczny design, mega komfort, idealne dopasowanie i zwiększona trwałość. Piękno, które nie przemija.

Czytaj treść
SEPT. UNISEX SEPT. UNISEX

Tej zimy chcemy Was ogrzać i ochronić. Marzyłyśmy o ogromnym szalu i klasycznej czapce najlepszej jakości. Stworzyłyśmy takie dla nas i dla Was. Cenimy ponadczasową klasykę i wygodę. Nasze akcesoria są inspirowane szafą gentlemena co sprawia, że są idealne dla kobiet i mężczyzn.

Czytaj treść
SEPT. IN PARIS. THE CASHMERE COLLECTION. SEPT. IN PARIS. THE CASHMERE COLLECTION.

Marzyłyśmy o powrocie do Paryża. To tu narodził się pomysł na sept., a trzy lata później powstała pierwsza zagraniczna sesja. Była ona wyjątkowa nie tylko z uwagi na miejsce, ale także ze względu na nowe produkty: the cashmere travel wrap, the classic cashmere beanie i classic wool socks. Zdjęcia wykonała Nadia Krawiecka, która mieszka w Paryżu i pracuje jako fotograf mody.

Czytaj treść
SEPT. AW21 SEPT. AW21

Chcemy hucznie świętować drugie urodziny sept. Z tej okazji przygotowałyśmy nowy kolor modelu the classic loafer. Przestajemy bujać w obłokach i idziemy po swoje. Tej jesieni uwodzimy, rozpalamy zmysły i rozgrzewamy ciała. Czerwony to manifest kobiecości, miłości i siły.

Czytaj treść
LUI x SEPT. LUI x SEPT.

Odważne, kobiece i energiczne. To cechy, które łączą #luigirls i #septgirls. Dla nich powstał wyjątkowy i limitowany projekt lui x sept.

Klasyczny model loaferów sept. został zinterpretowany przez Luizę Kubis i wzbogacony o detale charakterystyczne dla marki Lui.

Czytaj treść
SEPT. LIMITED '21 SEPT. LIMITED '21

Loafery sept. zostały stworzone dla kobiet, które wierzą, że wszystko jest możliwe. Naszym marzeniem jest stworzyć kolekcję idealną, która uszczęśliwi kobiety na całym świecie. Sept. to nie tylko marka to lifestyle. Żyjemy aktywnie, chcemy czuć się kobieco i pewnie kroczyć naprzód. Komfort to nowy luksus.

Czytaj treść
SEPT. SS21 SEPT. SS21

Pierwszy raz przygotowałyśmy tylko jeden nowy kolor modelu the classic loafer. Siła koloru błękitnego przekonała nas, abyśmy skupiły się tylko na nim. To kolor bezchmurnego nieba i głębi oceanu dający nadzieję. Codziennie patrzymy w niebo i na chwilę pozwalamy oddać się marzeniom. Nasze nowe loafery zostały stworzone dla marzycielek, dla kobiet, które wierzą, że wszystko jest możliwe.

Czytaj treść
SEPT. LIMITED '20 SEPT. LIMITED '20

Najnowsza sesja sept. jest dla nas wyjątkowa, ponieważ to my stanęłyśmy przed obiektywem aparatu. Do tej pory budowałyśmy tożsamość marki zza kulis, ale z pełnym zaangażowaniem i wiarą w nasz produkt. To my jesteśmy pierwszymi klientkami naszej marki, testujemy każdy nowy model i osobiście przeprowadzamy kontrolę jakości. Opowiadałyśmy już o lokalnej produkcji, zrównoważonych materiałach, ale równie ważne jest, abyście poznali osoby, które stoją za marką. Obie wyznajemy te same wartości, którymi kierujemy się w życiu prywatnym i w pracy. Transparentność i zaufanie są częścią DNA sept.

Czytaj treść
SEPT. AW20 SEPT. AW20

Takiego sezonu jeszcze nie było. Pandemia wywołana wirusem COVID-19 zmieniła podejście do mody na całym świecie. W czasach niepewności potrzebujemy stabilizacji i bezpieczeństwa, szukamy ukojenia w naturze, gdzie odnajdujemy odosobnienie i spokój.

Czytaj treść
SEPT. SS20 SEPT. SS20

Loafery sept. to buty, które powinna mieć w szafie każda kobieta. Dlaczego? Ponieważ są szykowne, eleganckie i wygodne. Sprawdzą się w różnych okolicznościach i dopełnią każdą stylizację.

Czytaj treść
SEPT. LIMITED '19 SEPT. LIMITED '19

Marka sept. stworzyła pierwszą limitowaną kolekcję loaferów, która powstała z myślą o najbardziej wymagających kobietach. Ekskluzywna wersja klasycznego loafera została zaprojektowana na specjalne okazje.

Czytaj treść
SEPT. AW19 SEPT. AW19

Pomysł na markę narodził się we wrześniu 2018 roku na śniadaniu w paryskiej kawiarni Season. Rozmowa na temat mody, podróży i marzeń zapoczątkowała koncepcję na produkt. Długo szukałyśmy butów, które pasowałyby do naszego stylu życia. Pracujemy, podróżujemy i aktywnie spędzamy wolny czas. Cenimy ponadczasową elegancję, wygodę i doskonałą jakość

Czytaj treść
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.