O nas

Pomysł na markę narodził się we wrześniu 2018 roku na śniadaniu w paryskiej kawiarni Season. Rozmowa na temat mody, podróży i marzeń zapoczątkowała koncepcję na produkt. Długo szukałyśmy butów, które pasowałyby do naszego stylu życia. Pracujemy, podróżujemy i aktywnie spędzamy wolny czas. Cenimy ponadczasową elegancję, wygodę i doskonałą jakość.

Loafer to idealny model, który sprawdza się w różnych okolicznościach i dopełnia każdą stylizację. Tworząc loafery sept. testowałyśmy i udoskonalałyśmy kolejne wzory, aby spełnić własne wymagania. To my jesteśmy pierwszymi klientkami naszej marki, testujemy każdy nowy model i osobiście przeprowadzamy kontrolę jakości.

W sept. oferujemy 13 rozmiarów: od 35 do 42 oraz ich połówki. Idealnie dopasowane buty zapewniają komfort, a według nas komfort to nowy luksus.

Współpraca z polskim producentem daje nam gwarancję wysokiej jakości wykonania, ale też pewność, że nasze buty powstają w odpowiednich warunkach. Obie wyznajemy te same wartości, którymi kierujemy się w życiu prywatnym i w pracy. Transparentność i zaufanie są częścią DNA sept.

Naszym marzeniem jest stworzyć kolekcję idealną, która uszczęśliwi kobiety i mężczyzn na całym świecie. Sept. to nie tylko marka to lifestyle. Z każdym nowym sezonem nasza oferta będzie się poszerzać o nowe modele butów i akcesoria.

 

 

Buty stworzone z przyjaźni: rozmowa z Kasią Maciejewską i Olą Wiśniewską

Przeczytajcie wywiad na twojstyl.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.