Produkcja

Loafery sept. zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce tak, aby uszczęśliwić każdą kobietę na świecie.

Produkcję naszych butów powierzyłyśmy rodzinnej manufakturze z tradycjami zlokalizowanej na Mazowszu. Fabryka działa od 1989 roku i aktualnie jest zarządzana przez drugie pokolenie właścicieli. Dzięki bliskiej współpracy mamy pewność, że nasze produkty są przygotowywane w sposób zrównoważony i z dbałością o najwyższą jakość wykonania.

We wrześniu 2018 roku wpadłyśmy na pomysł założenia marki sept. Nasze kilkuletnie doświadczenie w branży jako kupcy mody nauczyło nas, że dobór odpowiedniego producenta może przesądzić o powodzeniu projektu. Od początku byłyśmy pewne, że chcemy produkować w Polsce i nasze poszukiwania ukierunkowałyśmy na lokalne zagłębia obuwnicze. Poszukiwania i przygotowywanie prototypów trwało dziewięć miesięcy.

Bliski kontakt, niedaleka lokalizacja i częste spotkania były niezbędne w procesie przygotowywania produktu. Zanim nasze loafery trafiły na linię produkcyjną zostały wykonane trzy prototypy, które testowałyśmy, komentowałyśmy i dopracowywałyśmy z pomocą technologa i zaufanego szewca. Przed uruchomieniem produkcji pierwszej kolekcji byłyśmy przekonane, że stworzyłyśmy buty, które spełniają nasze wymagania jakościowe i estetyczne.

Polscy specjaliści z długoletnim doświadczeniem dbają o każdy detal naszej produkcji – od technologii obuwia, wykroje, szycie i montaż. Skóry, które wykorzystujemy pochodzą ze sprawdzonych źródeł z zagranicy i zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście podczas targów Premiere Vision w Paryżu. Przy doborze pozostałych komponentów kierowałyśmy się doświadczeniem i radą naszego producenta. Podszewka, wyściółka, podeszwa oraz pozostałe komponenty pochodzą od sprawdzonych polskich firm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.